Kişisel Bakım

Kilo Nasıl Alınır ?

Yazar: flickRz

 

Kilo Nasıl Alınır ?

Günümüzdeki bir çok insanın sorunları arasında kilo verememek yada kilo alamamak vardır. Biz bu konumuzda kilo nasıl alınır konusuna değineceğiz.

 

Kilo Nasıl Alınır ?

Ben bu konuda size biraz kendimden bahsedeceğim. Örnek vererek anlatırsam daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Ben önceden zayıf biriydim boyum 1.80 kilom 65 idi. Bende sürekli olarak yakınıyordum kilo alamıyorum alamıyorum diye şuan 95 kiloyum ve yakındığım şey ise kilo veremiyorum.

Bu zaman diliminde öğrendiğim , edindiğim bilgileri sizinle paylaşacağım. Eminim herkes merak ediyordun kilo nasıl alınır diye.

– kilo nasıl alınır –

Günümüzde tükettiğimiz yiyeceklerin yapay olması veya çok katkılı olması sonucunda sağlık sorunlarımız oluşabiliyor.Artık doğal beslenemiyoruz eskisi gibi. Ve kilo almanın yada vermenin en büyük etkeni düzensiz yemek saatleridir.Ve günümüz koşullar bunun için tam bir yer ayırmış durumda. Kilo almak isteyenlere tavsiyem günün en önemli olan kahvaltıyı muhakkak etmelisiniz. Kahvaltıda bol sebze (domates, salata gibi) sizi gün içerisinde dinçlik verir. Ve kahvaltıyı fazla kaçırmanızda bir sakınca yoktur. Çünkü güne yeni başlıyorsunuz enerjiye ihtiyacınız var. Kilo almak isteyipte alamayanların çoğu kahvaltı öğününe özen göstermezler.Kahvaltıde enerji alamadıkları için gün içinde çok fazla enerji harcayıp daha fazla yağ yakımına sebep olmaktadırlar.Sağlıklı bir şekilde kilo almak istiyorsanız kahvaltı sizin en iyi dostunuz. 2.olarak abur cuburlardan uzak durmalısınız. Eğer durmazsanız hem şekilsiz hem sağlıksız bir şekilde kilo alırsınız.Doğal şeyler tüketmeye bakın.Bol Bol meyve yiyin. Enerjinizi toplayın. Beyaz et kilo almak için en ideal ettir.Kilo almak için yapay ilaçlar kesinlikle kullanmayın. %100 sağlıklı olduğu söylense bile kullanmamanızı öneririm. Kilo nasıl alınır da ki bir etkende spordur.Eğer spor yapmaya özen gösterirseniz. Bu sizin kilo almanızda vücudunuzun düzene girmesine. Özellikle sindirim sisteminizin düzene girmesini sağlar.Ama unutmayın sporu da düzenli olarak yapmalısınız. Günlük 10 dakika olsa dahi her gün yapmaya özen gösterin. Bunun sizin üzerinizdeki etkisi güzel  olacaktır. Sporunuzu da yemek yedikten hemen sonra yapmamanızı öneririm.En az bir 30 dakika üzerinden geçmelidir. Düzenli olarak dediklerimi uygularsanız zamanla etkisini görebilirsiniz.

Evet arkadaşlar kilo nasıl alınır konumuzda buraya kadardı.Benim anlattıklarım gündelik doğal bilinen bilgiler.Yapaysız, ilaçsız sağlıklı yöntem. Kolay gelsin 🙂

 

 

 

Yazar hakkında

flickRz

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu