Sağlık

Dövme nasıl çıkartılır ? Nasıl sildirilir ?

Dövme Nasıl Çıkartılır?
Yazar: flickRz

 

Dövme nasıl çıkartılır ?

Dövme günümüzde fazla yaygınlaşan oldukça hoş bir görüntü sağlayan vücut üzerine yapılan resim ve türevleridir. Dövme nasıl çıkartılır merak edenler bu konuyu okuyup nasıl yapıldığına dair az buçuk bilgi edinebilirsiniz.

Dövme nasıl çıkartılır ? Nasıl sildirilir ?

2 çeşit dövme sildirme yöntemi vardır. Bunlar lazer tedavisi ile Dermabrazyon tekniği aracılığıyla sağlanmaktadır. İlk olarak Lazer tedavisi ile dövme nasıl çıkartılır  onu görelim.

Lazer tedavisi ile Dövme nasıl çıkartılır ?

Lazer tedavisi dövme çıkartmada en etkili ve daha kolay bir yöntemdir. Bu tedavi ile 7 gün hatta 1 aylık seanslar akıbetinde dövmenizi tamamen sildirebilir.Eskisi gibi görünüme sahip olabilirsiniz.Lazerin alerjik reaksiyonlara sebep olduğu görülmüştür. O nedenle alanında uzman doktar hekimler ile yapılır. Muayene süre zarfında dövmenin yapısını, işlenişini, kullanılan boyasını analiz ederler.Dövme yapılırken dövmenin profesyoneller tarafından yapılıp az boya kullanması lazer tedavisini kolaylaştırır. Ama ne yazık ki lazer ile dövme çıkartma tedavisi pahalı bir tedavidir. Şimdi ise Dermabrazyon tekniği ile dövme nasıl çıkartılır.

Dermabrazyon tekniği ile Dövme nasıl çıkartılır ?

Bu dövme silme tekniği isi tamamen kaba kuvvet bir tekniktir. Zımpara veya tel fırçalar aracılığıyla teninizde dövmenin işlendiği katmana kadar inilip dövmenin silinmesidir. Oldukça acı veren ve yara bağlayan sağlıksız bir tekniktir.

Evet arkadaşlar dövme nasıl çıkartılır ile ilgili vereceğimiz bilgiler buraya kadardı.

 

Yazar hakkında

flickRz

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu