Etiket Etiket: "turkcell bedava internet nasıl yapılır"

turkcell bedava internet nasıl yapılır

1 418

Güncelleme: Türk Telekom Lokum projesi sona ermiştir.

Bilindiği üzere 2006 yılında perakende internet pazarına veda eden Türk Telekom, geçtiğimiz günlerde almış olduğu izinlerle birlikte yeniden internet satışına başlamaya hazırlanıyor. Türk Telekom’un bu konudaki ilk adımı, Lokum adını verdiği tadımlık internet kampanyası. Kampanya kapsamında, ADSL kullanmayıp sabit telefon hattına sahip olan 7.4 milyon kişiden, talep eden müşterilere ücretsiz kablosuz modem verilerek internet hatları aktif hale getirilecek. İnternet hatları açılan Lokum kullanıcıları, bu hat üzerinden açılacak olan internet sitesini ücretsiz olarak ziyaret etme fırsatı bulacaklar.

turk telekom lokum sitesi Türk Telekom Lokum İle Ücretsiz İnternet Kampanyası

İçerisinde Haber, Sağlık, Spor, Eğlence, Magazin, Hobi vb. konular bulunduran Lokum internet sitesi tamamen ücretsiz olarak, 1MBPS hız ile kullanıma sunulacak. Eğer Lokum İnternet kullanıcıları farklı sitelere girmek isterse Günlük ve Saatlik paketlerini anında, sadece TC kimlik numaralarını girerek, 1-2 TL gibi uygun fiyatlara satın alabilecek.

Lokum kampanyası ile rekabeti bir hayli yüksek olan perakende internet satış pazarına tekrar girmeyi hedefleyen Türk Telekom, böylece ilk adımını atmış olacak. Bu hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı bilgisayar satışı da firmanın hedefleri arasında bulunuyor.

Türk Telekom Lokum Kampanyası’na Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom ofis ve bayilerine giderek ya da 0 800 5000500 nolu ücretsiz numarayı arayarak kolaylıkla başvurabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kablosuz modemi de yine Türk Telekom ofis ve bayilerinden ya da 0 800 5000500 nolu ücretsiz numarayı arayarak kurye ile temin edebilirsiniz.

Kampanyanın detaylarını öğrenmek ve başvuru yapmak için;

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/BireyselUrun/Evde/Data-ve-Genis-Bant-Hizmetleri/Internet-Hizmetleri/Lokum/kisaca

  

SOSYAL

564FanBeğen
0Abone+1
0TakipçiTakip Et

Yazarlarımız

2 YAZILAR0 YORUM
1 YAZILAR0 YORUM